KİŞİSEL BAKIM » Erkek Bakım Ürünleri » Prezervatifler

%50
  •  Okey Sıcak Temas Prezervatif 10'lu
 

Okey Sıcak Temas Prezervatif 10'lu

Marka: Okey
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 8693239205661 (2659)
Barkodu: 8693239205661

Okey Sıcak Temas Prezervatif 10lu


38.00 TL 19.00 TL

Adet:

Okey Sıcak Temas Prezervatif 10'lu

Ateşli çiftler için özel üretilmiş olan Okey Sıcak Temas Prezervatif, içerisinde bulunan ısıtıcı krem sayesinde vücut ısısını artırarak ilişkiden alınan hazzın da maksimum seviyeye taşınmasını sağlamaktadır. Çiftlere daha fazla zevk içeren bir cinsellik sunabilmektedir.

Okey markasının piyasaya yeni sunmuş olduğu Okey Sıcak Temas Prezervatif, prezervatifin varlık hissini azaltırken hazzın seviyesini artırmaktadır.  Sıcak Temas, prezervatif hissi cinsel ilişkilerde alınan zevki azaltıyor görüşü üzerine çalışarak hazırlanmış bir prezervatiftir.

Okey Sıcak Temas Prezervatif Etkisi
 
Cinsel birliktelikte ortamın ve ilişkinin ısısını artırmayı ve kişilerin bu birliktelikten kat kat daha fazla zevk almasını ve anın keyfini çıkarmasını sağlamaktadır. Yapısında bulunan ısıtıcı krem sayesinde genital bölgenin ısısını 3-4 derece artırarak, ateşli bir cinsel deneyim yaşatmaktadır.

Korunma amaçlı kullanılan Okey Sıcak Temas Prezervatif, diğer prezervatiflerin sunamadığı etkiyi ve hazzı sunarak kullanıcılarını fazlasıyla memnun edebilmektedir. Hem en iyi korumayı sağlıyor, hem de hazzın ve zevkin seviyesini yükseltiyor. Bu da erkeklerin prezervatifte ilk tercihi olmasını sağlıyor.


Bu Ürün Emirkozmetik.net'te indirimli fiyata satılmaktadır.
 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır