CİLT » Gündüz Kremleri

%50
  • Nivea Vısage Q10 Plus Light Kırışık Karşıtı Gündüz Kremi
 

Nivea Vısage Q10 Plus Light Kırışık Karşıtı Gündüz Kremi

Marka: Nivea
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 4005900053015 (1385)
Barkodu: 4005900053015

Cilt Tipi Bütün cilt tipleri için uygundur.


59.35 TL 29.67 TL

Adet:

Nivea Vısage Q10 Plus Light Kırışık Karşıtı Gündüz Kremi

Ürün Özellikleri

Q10 ve Kreatin cildin doğal yapısında bulunan güçlü aktif içeriklerdir. Yaş ilerledikçe ciltteki seviyeleri azalır. Bunun sonucunda cilt, erken yaşlanmanın ana sebeplerinden biri olan dış etkenlere daha fazla maruz kalır. NIVEA VISAGE Q10 plus serisi cildin doğal aktifleri Q10 ve Kreatin içeren güçlü formülüyle kırışıklara karşı etkili bir şekilde savaşır.

Ürün Avantajları

NIVEA® VISAGE Q10 plus KIRIŞIK KARŞITI Gözenek Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi kırışıkların görünümünü ve cilt pürüzlerini gözle görülür derecede azaltır. Yağsız, hızlı emilen ve Yosun Özü içeren krem: Normal ve karma ciltlerin ihtiyacına uygun formülüyle ciltteki açık gözeneklerin görünümünü en aza indirir Kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır Cildin doğal Q10 ve Kreatin seviyesini artırır GKF15 UVA ve UVB koruması sayesinde cildi güneş ışığının etkilerinden kaynaklanan kırışık oluşumuna karşı korur SONUÇ: Eşitlenmiş cilt tonu ve sıkılaşmış gözenekler ile daha pürüzsüz, daha genç görünen bir cilt

Ürün Kullanımı

Kremi, her gün temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine, yukarı doğru dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın, göz çevresinden sakının. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır