CİLT » Göz Kremleri

%50
  • Nivea Visage Q10 Plus Göz Çevresi Bakım Kremi
 

Nivea Visage Q10 Plus Göz Çevresi Bakım Kremi

Marka: Nivea
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 4005808179671 (1355)
Barkodu: 4005808179671

Cilt Tipi Bütün cilt tipleri için uygundur.


90.00 TL 45.00 TL

Adet:

Nivea Visage Q10 Plus Göz Çevresi Bakım Kremi

Ürün Özellikleri

Q10 cildin doğal yapısında bulunan güçlü bir koenzimdir.Ancak yaş ilerledikçe ciltte seviyesi azalır ve cilt erken yaşlanmanın ana sebeplerinden biri olan dış etkenlere daha fazla maruz kalır. Bununla birlikte bazı cilt tipleri daha hafif ve az yağlı formüllere ihtiyaç duyarlar. Kanıtlanmış kırışık karşıtı bakım sisteminin bir parçası olan NIVEA® VISAGE Q10 PLUS Kırışıklara Karşı Hafif Formüllü Göz Bakım Kremi, UVA/UVB filtresi içeren formülü ile cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Ürün Avantajları

Parfümsüz, hafif ve hızlı emilen krem: Cildin doğal Q10 seviyesini artırır, kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır ve cildi gözle görülür derecede pürüzsüzleştirir. UVA/UVB filtresi iile vildi güneşin zararlarına karşı korur. Göz altı morluklarını en aza indirir. Sonuç: Daha pürüzsüz, daha genç görünen bir cilt ve göz altı morluklarında azalma.

Ürün Kullanımı

Cildinizi temizledikten ve makyajınızı çıkardıktan sonra az miktarda kremi gçz çevresine sürün. Etkin bir kırışık karşıtı bakım için NIVEA® VISAGE Q10 plus KIRIŞIKLARA KARŞI Gündüz ve Gece Kremleri ile birlikte kullanın. Kontak lens kullanıcıları için uygundur. Parfüm içermez. Cilt ve göz çevresiyle uyumu dermatolojik ve oftalmalojik olarak onaylanmıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır