VÜCUT » Vücut Losyon Kremleri

%50
  • Glysolid Glycerin Tüp Krem 75 ml
 

Glysolid Glycerin Tüp Krem 75 ml

Marka: GLYSOLID
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 4000196911605 (4780)
Barkodu: 4000196911605

Glysolid Glycerin Tüp Krem 75 ml


27.00 TL 13.50 TL

Adet:

Glysolid Glycerin Tüp Krem 75 ml

Aşırı Derecede Kuru ve Çatlak Topuklar
Glysolid yara oluşmadan önce düzenli olarak 10 gün boyunca kullanıldığında yara oluşma kuvvetini %44,2 oranında arttırır*

Güneşlenme Öncesi
Glysolid cildin elastikeytini %54,48 oranında arttırır*, böylece cildin gerginliğini azaltır.

Güneşlenme Sonrası
Glysolid’in nemlendirme özelliği güneş ışınlarının ciltte yarattığı kuruluğu ortadan kaldırarak cildin ihtiyacı olan nemi çok kısa sürede kazandırır.

Egzama & Sedef Rahatsızlıklarının Ortaya Çıkardığı Cilt Kuruluğu Şikayetleri
Atopik dermatit (egzema) ya da kuru ve ölü cilt hücrelerinin hızlı birikmesi ile oluşan bir durum olan sedef hastalığı gibi cilt hastalıkları olan kişilerin cildi kurumaya daha yatkındır. Bu rahatsızlıkların en büyük şikayetlerinden olan kuruluk problemini Glysolid ile sadece birkaç kullanımdan itibaren ortadan kaldırabilirsiniz.

Tattoo ( dövme ) İşlemi Sonrası ve Dövme Bakımı
Dövme sonrası ciltte oluşan küçük yaraların onarılması için ve sonrasında dövmenizin dışsal şartlara ( güneş ışınları, hava şartları ) maruz kalarak görüntüsünün bozulmasını engellemek için uygundur.

Günlük El-Yüz-Vücut Bakımı
Cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılar. Cildinizin kurumaya elverişli bölgelerinde kuruluk oluşumunu engeller. Elastikiyet kazandırma özelliği ile cildinizin deforme olmasını engeller. Yüz-el ve vücut için uygundur..

Dudak Çatlağı
Dudak çatlaklarının oluşma sebebi dudakların nem dengesinin bozulması ve elastikiyetini yitirmesindendir. Glysolid ile ilk kullanımdan itibaren çatlakların yok olduğunu görebileceksiniz. Ayrıca düzenli kullandığınızda, çatlak önleyici etkisi de bulunmaktadır.

Hamilelikte Oluşabilecek Çatlakları Engelle
Ciltte çatlak oluşması, cildin nemini ve elastikeyitini yitirmesiyle meydana gelir. Alman dermatologlar tarafından onaylanmış 40 yıllık formülasyonuyla Glysolid, karın, basen ve bacaklarda düzenli kullanıldığında çatlak oluşumunu engeller.

Glysolid bakım ürünlerini, sanal kozmetik mağazanız  emirkozmetik.net ten anında sipariş edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için emirkozmetik.net kozmetiği evinize getiriyor.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır