CİLT » Yüz Kremleri-Nemlendiriciler

%50
  • Garnier BB Krem Mucizevi Cilt KusursuzlastiriciBB Krem Karma ve Yağlı Ciltler Açık Ton
 

Garnier BB Krem Mucizevi Cilt KusursuzlastiriciBB Krem Karma ve Yağlı Ciltler Açık Ton

Marka: Garnier
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 3600541202214 (1329)
Barkodu: 3600541202214

Bebek cildi etkisiyle anında kusursuz bir görünüm sağlar: - Cilt rengini eşitler - Pürüz ve çizgileri gizler - Sağlıklı bir ışıltı verir -24 saat* nemlendirir - UV ışınlarından korur


60.00 TL 30.00 TL

Adet:

Garnier BB Krem Mucizevi Cilt KusursuzlastiriciBB Krem Karma ve Yağlı Ciltler Açık Ton

Son zamanların modası olan doğallık; ciltte en ön sirayı kapmış bulunmakta. Artık kadınlar günlük hayatında tam kapatıcılık sağlayan fondötenler yerine bb krem kullanmayı tercih ediyor. Piyasada bb krem olarak çok sayıda ürün mevcut. Tabi ki her bb krem doğal gösterecek diye bir kural yok. Satın almadan önce ürünün cildinize uygun olup olmadığını bilmeniz dikkat etmeniz gereken en önemli nokta.

Uygun fiyatlı ve iyi işler çıkaran markalardan biri de Garnier. 2. seri olarak çıkarmış olduğu "BB Krem Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Krem" yağlı ve karma ciltler için kullanıma uygun. İnce uzun tüpün içerisinde bulunan bu ürün sizi uzun süre idare ediyor. Orta ve açık olmak üzere 2 farklı renk seçeneği var. Bu renk skalası genişletilse daha iyi olur. Garnier'in ilk çıkardığı kalın tüp tasarımlı BB kreminden sonra bu ürün çok sevildi. Cilt renginizi eşitleyerek hafif dekapatıcılık sağlıyor. Cildinizi nemlendirerek, UV ışınlarından koruyarak sağlıklı ve ışıltılı gösteriyor. Çok sıvı bir yapısı olsa da çabuk sabitleniyor ve pudramsı bir bitişi var.

Eğer yağlı ya da karma bir cildiniz varsa Garnier BB Krem'in ince tüp serisini mutlaka denemelisiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır