CİLT » Temizleyiciler

%50
  • Diadermine T Bölgesi BantI
 

Diadermine T Bölgesi BantI

Marka: Diadermine
Stok : STOK : Var 18 ürün
Ürün Kodu: 3178040202719 (693)
Barkodu: 3178040202719

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantı Cildinizin T bölgesinde ki yağlanma parlamayla birlikte cilt bütünlüğünüzü bozar ve bazı yerlerin parlaması hiçte hoş görünmez. Bu bantlar sayesinde bu sorun ortadan kalkacak.


38.95 TL 19.48 TL

Adet:

Diadermine T Bölgesi Bantı

 

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantı

Cildinizin T bölgesinde ki yağlanma parlamayla birlikte cilt bütünlüğünüzü bozar ve bazı yerlerin parlaması hiçte hoş görünmez.

Bu bantlar sayesinde bu sorun ortadan kalkacak.

 

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantları Özellikleri

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantları özel yumuşak dokusu ile özellikle burun ibi girintili bölgelere bile rahatlıkla yapışır ve derinlemesine temizlik sağlar. Ciltte ki tıkanmış gözenekleri açar ve cildiniz taze, canlı ve yenilenmiş bir görünüm kazanır. Cildinizin tüm bölgelerinin aynı parlaklıkta görünmesine yardımcı olur.

 

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantları Kullanımı

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantları yüzünüzün t bölgesine koruyucu bandı çıkartarak yapıştırın. Hafif suyla ıslatın ve bir süre bekledikten sonra tek hamlede bandı çıkartın tüm kirin çıktığını göreceksiniz. Düzenli kullanımla kısa sürede etkili sonuçlar verir. 

 

 

Diadermine Arındırıcı Peeling

Beyaz çay ve ginseng özlü Diadermine Arındırıcı Peeling’in formülünde, yüzdeki ölü cilt tabakasını hassas bir şekilde temizleyen deniz kumu tanecikleri bulunur. Diadermine Arındırıcı Peeling, genişlemiş gözenekleri derinlemesine temizler, düzenli kullanım sonucunda ciltteki sivilce ve siyah nokta oluşumu gözle görülür bir şekilde azaltır. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır