CİLT » Serumlar-Anti-ageing

%50
  • Diadermine Lift+Dr Caspari Intense Age Repair Kırışıklık Giderici ve Nemlendirici Serum 30 ml
 

Diadermine Lift+Dr Caspari Intense Age Repair Kırışıklık Giderici ve Nemlendirici Serum 30 ml

Marka: Diadermine
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 8410436145190 (705)
Barkodu: 8410436145190


47.90 TL 23.95 TL

Adet:

DİADERMİNE LİFT+DR CASPARİ INTENSE AGE REPAİR KIRIŞIKLIK GİDERİCİ VE NEMLENDİRİCİ SERUM

 

Otuz yaş üzeri bayan kullanıcılarımıza uygun olan bu ürün Dr.Caspari ve Diadermine cilt uzmanlar tarafından geliştirilmiştir ve siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Zamana adeta meydana okuyan bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildinizde oluşan kırışıkların azaldığını ve daha genç bir cilde kavuştuğunuzu fark edeceksiniz.Dr.Casparinin yaşlanmaya karşı sürekli olarak geliştirdiği bu ürün siz müşterilerimize bir fırsat olarak sunulmuştur.

 

Piyasada var olan diğer yaşlanma karşıtı ürünlerin aksine tam bir sabır ve deneyimle oluşturulmuş olan DiadermineLift+Dr.CaspariIntense Age Repair Kırışıklık Giderici ve Nemlendirici Serum aynı zaman da cildinizin var olan nem açığını da kapatmaktadır.

Cildinizin yaşlanmasına son vermeyi ve güzelliğinizin devam etmesini istiyorsanız bu ürün sizin için uygun bir seçim olacaktır. Cildinizde ki kırışıkların önüne geçer ve aynı zaman da cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi de sağlar. Zamanın karşısında kırışıklarınız olmadan durmak için bu ürün siz değerli müşterilerimizin beğenisinde.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır