SAÇ BAKIMI » Saç Kremleri & Serumlar

%50
  • Dermoday Keratin Sıvı Saç Kremi 175 Ml Renk Ve Parlaklık Koruyucu
 

Dermoday Keratin Sıvı Saç Kremi 175 Ml Renk Ve Parlaklık Koruyucu

Marka: Dermoday
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 8698863200419 (1416)
Barkodu: 8698863200419

Dermoday Keratik Sıvı Saç Kremi 175 Ml Renk Ve Parlaklık Koruyucu


14.90 TL 7.45 TL

Adet:

Dermoday Sıvı Saç Kremleri
KERATİN 


Dermoday Sıvı Saç Kremleri 5 farklı üründen oluşmaktadır ve saçın ana bileşeni olan KERATİN ve bitkisel kökenli bileşenleri içermektedir.

Dermoday Sıvı Saç Kremleri saça nem ve parlaklık kazandıran, saçın kolayca şekil almasını sağlayan ve bu etkisini gün boyu sürdüren bir üründür. Sıvı saç kremi, uygulandıktan hemen sonra etkisini gösterir.

Farklı saç tiplerine göre ayrılmış 5 farklı üründen oluşmaktadır :


1. Kuru Cansız ve Mat Saçlar
2. Zor Şekillenen İnatçı Saçlar
3. Uzun ve Kolay Kırılan Saçlar
4. Isıya Karşı Koruyucu Parlaklık
5. Boya Koruyucu
Ürünler, Çift Fazlı özel bir yapıya sahip olduğundan ÇALKALAYARAK KULLANILIR.

Dermoday Sıvı Saç Kremi, ıslak saçın havlu ile kurulanmasından sonra saç hafif nemli iken 20-25 cm mesafeden saça püskürtülerek uygulanır ve saçın kolayca taranmasını sağlar. Aynı zamanda tamamen kuru saça uygulanarak saçın parlak , ipeksi ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Dermoday Sıvı Saç Kremleri DURULANMAZ.

Sıvı Saç Kremleri Unisex bir ürün olduğundan bayanlar ve erkekler kullanabilir.

Dermoday Sıvı Saç Kremleri saçtaki elektriklenme hissini azaltır.

Sıvı Saç Kremi, içerdiği PhytoKeratin ile saça tutunarak yıpranmış saçlarda sağlıklı bir yapı oluşmasına ve bu yapının görünümünün korunmasına yardımcı olur. Biyokimyasal olarak Keratin, bir protein grubudur ve esnek çoklu peptid bağları ile sülfür bileşenlerini birbirlerine yapıştırır ve bu zincir saç tellerini oluşturur.

Dermoday Sıvı Saç Kremlerinde kullanılan KERATİN Amerika Birleşik Devletleri'nin önde gelen kozmesötik laboratuvarlarından ARCH BIOCHEMICAL tarafından üretilmiştir ve bitkisel kökenli proteinlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda her ürün bitkisel niteliğinin güçlenmesi amacıyla farklı saç tiplerine yönelik Monoi de Tahiti serisinden bitkisel ekstreler ve Argan Yağı , Macadamia Cevizi Yağı gibi son derece değerli aktiflerle zenginleştirilmiştir.

Monoi de Tahiti sertifikalı bu yağlarda kalite düzeyi bir ileri aşamaya taşınmıştır. İnsan eli ile en uygun florayı oluşturabilmek için özel bir çaba ve yatırım gereklidir. Ancak Monoi de Tahiti sertifikalı ürünlerde üretim yeri Pasifik okyanusunda Tahiti Adacıkları (Fransız Polinezyası) olduğundan ve bu ada topluluğunun el değmemiş yapısından dolayı doğallık kendiliğinden oluşmaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır