CİLT » Yüz Kremleri-Nemlendiriciler

%50
  •   Dermoday Advanced Peptide Complex Eye Restoring Cream
 

Dermoday Advanced Peptide Complex Eye Restoring Cream

Marka: Dermoday
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 8698863200105 (1410)
Barkodu: 8698863200105

Dermoday Advanced Peptide Complex Eye Restoring Cream


42.00 TL 21.00 TL

Adet:

Dermoday Advanced Peptide Complex Eye Restoring Cream

KULLANIM: 

 

Cildinizi Dermoday temizleme ürünlerinden biri ile (süt ya da köpük) temizleyiniz hemen ardından cilt yapınıza uygun Dermoday toniklerinden birini kullanınız.Bu işlem cilt gözeneklerinin açılması ve Dermoday Anti-Wrinkle Peptide Complex ' ten maksimum verim alınması için gereklidir.Yüzünüzün T bölgesi,yanaklar ve boyuna az miktarda kremi aşağıdan yukarıya doğru yediriniz. Bu işlemi 12 saat ara ile , günde 2 kez ( sabah ve akşam ) tekrarlayınız.Ayrıca Dermoday Anti-Wrinkle Peptide Complex'i ellerinizde,omuzlarınızda,dekolte bölgenizde ve/veya vücudunuzun yıpranmış diğer bölgelerinde kullanabilirsiniz.
Dermoday Anti-Wrinkle Peptide Complex ciltte yağlı bir görüntü bırakmaz.Kullanımdan hemen sonra makyaj yapabilir,kıyafatlerinizi giyebilirsiniz.

UYARILAR: 

DERMODAY Anti-Wrinkle Peptide Complex cilt bakım kremi, göz altı bölgesi için formüle edilmemiştir. İnsan vucudundaki tüm organlar kanda bulunan demir (Fe) in taşıdığı oksijen ile nefes alırlar.Bunun tek istisnası gözümüzdeki kornea tabakasıdır.Kornea damarsızdır ve oksijeni gözyaşından temin eder.Göz altına krem uyguladığımızda krem, çok ince olan göz altı cilt derisinden içeriye geçer ve gözyaşına karışır.Bu kornea nın nefes alamamasına,bulanık görmeye ve gözde kaşıntıya sebep olur.Göz altı yaşlanmasını yavaşlatmak için %12 acetyl hexapeptide3 içeriğiyle Dermoday eye restoring cream ürünümüzü ,Göz altı morlukları ve torbalanmalarından şikayetçi iseniz için ödüllü eyeseryl içeriğiyle Dermoday eye dark circle ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ederiz.
Ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız ve güneş ışığıyla doğrudan teması olmayan serin bir yerde muhafaza ediniz.


Bu Ürün Emirkozmetik.net'te indirimli fiyata satılmaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır