CİLT » Gece Bakım Kremleri

%50
  • Clinique Youth Surge Night Age Decelarating Moisturizer Gece Kremi 50 ml
 

Clinique Youth Surge Night Age Decelarating Moisturizer Gece Kremi 50 ml

Marka: Clinique
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 020714377410 (690)
Barkodu: 020714377410

Cilt Tipi Çok kuru, kuru ve karma / kuru cilt tipleri için uygundur ( cilt tipi 1-2 ).


265.00 TL 132.50 TL

Adet:

Youth Surge Night Age Decelarating Moisturizer Gece Kremi 50 ml

Cilt Tipi

Çok kuru, kuru ve karma / kuru cilt tipleri için uygundur ( cilt tipi 1-2 ).

Ürün Özellikleri

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer Sirtuin teknoloji içeren özel formülü ve onarıcı buğday bileşenleri ile sağlıklı cildin yaşama sürecini artırırken, gece boyunca cildin onarım moduna daha hızlı ve daha etkili şekilde geçerek çalışmasını sağlar. Amino asitlerin ve peptitlerin muhteşem birleşimi ise cildin kendi öz kolajen üretiminin artmasına ve ideal seviyeye ulaşmasına yardımcı olur. Anti-oksidanlar ve anti-irritanları ile gece boyunca cildi bir sonraki güne hazırlarken aynı zamanda gece boyunca oluşan hasarların tedavisi cilt ile birlikte çalışarak, destekler ve özellikle Sodium Hyaloranate'inde içinde bulunduğu nemlendirici ve besleyici formül, cildin ihtiyacı olduğu oranda cildi nemlendirirken, kuruluktan doğan rahatsızlığın ortadan kalkmasını sağlar. Aynı zamanda cildin kendi öz nem bariyerini güçlendirirken, cildin çevrenin zararlı faktörlerine karşın tam olarak korunmasını sağlar.

Var olan çizgi ve kırışıklıkların görünümünü onarırken, ilerlemiş yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına yardımcı olan yaşlanma karşıtı gece nemlendiricisidir. Gece boyunca cildin kendi öz destek sistemine yardımcı olarak onarımın maksimum seviyede olmasını sağlar ve cildin bir gün sonraya ideal seviyede hazırlanmasına yardımcı olur.

Ürün Kullanımı

Geceleri cilde uygun 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi'nin ardından uygulanmalıdır. En ideal sonuçlar için gündüz Youth Surge Day Age Decelerating Moisturizer SPF 15 ile birlikte kullanılmalıdır. Buna ek olarak çizgi ve kırışıklıkların yoğun olduğu bölgelerde Repairwear Deep Wrinkle ile lokal olarak desteklenebilir.

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır