CİLT » Temizleyiciler

%50
  • Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Spf 20 50 Ml
 

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Spf 20 50 Ml

Marka: Clinique
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 020714520854 (670)
Barkodu: 020714520854

Cilt Tipi Yağlı cilt tipleri için uygundur.


212.99 TL 106.50 TL

Adet:

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Spf 20 50 Ml

Cilt Tipi

Yağlı cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Koyu lekeler ve cilt tonu eşitsizliği ile savaşırken aynı zamanda hiperpigmentasyonun bir numaralı etmeni olan UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Güçlü içerik kokteyli hiperpigmentasyonun yol açtığı cilt tonu eşitsizliğini azaltır.

Deniz yosunundan elde edilen Laminaria Sccharia özü fazla yağ üretimini düzenlerken Silica ve Trimetilol Hexyliactone Crosspolymers cildi kadife yumuşaklığına kavuşturur.

Ellagic Asit ve Vitamin C (Magnesium Ascorbyl Phosphate/Ascorbyl Glucoside)koyu lekelerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.

Pyrus Malus(Elma) özü ve Cucumis Sativus (Salatalık) özü cildi sakinleştirir ve irite olmuş cildi rahatlatır.

Gelişmiş Maya Karışımı koyu lekeleri mikropartiküllere parçalayarak ve daha az görünür olmalarını sağlayarak ciltte etkin aydınlanma sağlar.

Sucrose/Trehalose cilde nem verir ve nem oranını korumasını sağlar.

Lineolic Acid/Kolesterol/Buğday/Zeytin özleri karışımı cilt bariyerini yeniden inşa eder ve yoğun nem sağlar. Böylece cilt çevresel etkenlere karşı korunmuş olur.

UVA ışınlarını absorbe eden Avobenzone ve UVB ışınlarını absorbe eden Octisalate ve Octocrylene içeren geniş güneş koruma yelpazesi; cildi UV etkilerine, gelecekte oluşabilecek koyu leke ve cilt tonu eşitsizliği endişelerine karşı korur. Deniz yosunundan elde edilen Laminaria Sccharia özü fazla yağ üretimini düzenlerken Silica ve Trimetilol Hexyliactone Crosspolymers cildi kadife yumuşaklığına kavuşturur.

Even Better Cilt Tonu Düzenleyici Losyon SPF 20, Clinique'in kişiye özel cilt bakım felsefesine dayanarak, en çok satan serisine dâhil olan son ürünü. Hafif ve yağsız içeriği sayesinde, özellikle karma ve yağlı cilt tipleri için üretilen bu ürün cilt tonunu düzenler ve eşit bir cilt rengi sağlar. Even Better Cilt Tonu Düzenleyici Losyon SPF 20 aynı zamanda cilt bariyerini güçlendirir ve güneşin zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı korur. Cilt bariyeri zayıfladığı zaman, çevresel etkenler cildi daha fazla irite eder ve fazla melanin üretimini tetikler. Cilt bariyerini iritanlara karşı güçlendirerek ileride oluşabilecek cilt tonu eşitsizliklerine karşı korunma sağlanır.

Ürün Kullanımı

Daha hızlı sonuç almak için Even Better Clinical Koyu Leke Serumu ile birlikte kullanın. Cilt tipi 3 ve 4 (karma-yağlı) için uygundur. Even Better Cilt Tonu Düzenleyici Losyon SPF 20, 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi'nin ve Even Better Clinical Koyu Leke Serumu'nun ardından günde 1 kere, sabahları uygulanır. Hassas göz çevresinden kaçınarak, tüm yüze eşit miktarda uygulayınız. 12 değişik tona sahip Even Better Fondöten SPF 15 likit fondöten ile son dokunuşunuzu yapınız.

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır