CİLT » Temizleyiciler

  • Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector 50 Ml
 

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector 50 Ml

Marka: Clinique
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 020714477974 (668)
Barkodu: 020714477974

Cilt Tipi En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur ( cilt tipi 1,2,3,4).


0.00 TL

Adet:

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector 50 Ml

Cilt Tipi

En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur ( cilt tipi 1,2,3,4).

Ürün Özellikleri

Ascorbyl Glucoside ( Vitamin C Türevi )'inde içerdiği patentli CL-302 formülü ile renk eşitsizliğinin/ kahverengi lekelerin görünümü için klinik olarak ispat edilmiş çözümler sunar. Eşsiz bileşenlerin oluşturduğu formül ile bu özel endişe için benzersiz sonuçlar sunar. Geliştirilmiş Aydınlatıcı Buğday Özü ile büyük melanin kümeciklerini parçalayarak, toz parçacıkları haline getirir. Glucasamine ve kapsüle edilmiş salisilik asidin oluşturduğu muhteşem formül arıtım yaparak, cilt yüzeyindeki lekeli görünüme yol açan ölü hücreleri süpürür. Güçlü anti-oksidanlar, çevresel ve içsel faktörlerin yol açtığı irritasyon sonucunda ortaya çıkabilecek yeni kahverengi lekelerin oluşmasını engeller. Yenilenmiş anti-irritanları ve cildin kendi öz nem bariyerlerini güçlendirici bileşenlerinin muhteşem ortaklığı ile irritasyona karşı çok daha etkili bir korunma sağlar.

Renk endişesi, lekeler ve eşit olmayan cilt tonuna karşı sonuçları reçeteli bir ürün ile kıyaslanabilecek çözüm sunduğu klinik olarak ispatlanmış nazik etkili serum formülü tedaviyi kısa sürede sağlarken, aynı zamanda ileride oluşabilecek endişelere karşı cildi daha güçlü kılar.

Ürün Kullanımı

Kişiye Özel 3-Adımlı Cilt Bakım Ürünleri sonrasında tüm yüzünüze uygulayınız. (Göz çevresine getirmeyiniz.) Sabahları ise daha etkili ve hızlı bir sonuç elde edebilmek amacı ile Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer SPF 20 ve Even Better Makeup SPF 15 ile birlikte kullanınız.

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır