CİLT » Cilt Bakımı

%50
  • Clinique All About Eyes Rich 15 Ml Göz Kremi
 

Clinique All About Eyes Rich 15 Ml Göz Kremi

Marka: Clinique
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 020714287047 (647)
Barkodu: 020714287047

Cilt Tipi Göz çevresinde oluşmuş olan morlukların, koyu halkaların ve şişme ve halkalanmaların görünümünü azaltmak isteyen ve göz çevresine daha derin nemlendirme ve kremsi yapı isteyenler için uygundur.


208.95 TL 104.48 TL

Adet:

Clinique All About Eyes Rich 15 Ml Göz Kremi

Cilt Tipi

Göz çevresinde oluşmuş olan morlukların, koyu halkaların ve şişme ve halkalanmaların görünümünü azaltmak isteyen ve göz çevresine daha derin nemlendirme ve kremsi yapı isteyenler için uygundur.

Ürün Özellikleri

Morluklara ,gözaltındaki koyu gölgelere ve göz çevresinde yaşanan şişme ve halkalanma problemlerine karşı en geliştirilmiş bakım etkisi sağlarken cildin koruyucu nem bariyerini onararak, derinlemesine nemlenmesini sağlar.

Göz çevresindeki narin ve ince yapıyı korur, yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. Şişme ve halkalanma problemini azaltır. Göz aydınlatan dahil diğer tüm bitki özleri, anti-irritanlar ve anti-oksidanlar ile şişme ve halkalanma neden olabilecek çevrenin zararlı etkilerine karşı göz çevresini korurlar. Göz çevresindeki narin ve ince yapıyı derinlemesine nemlendirir, uzun süre korunmasını sağlar. Sodium Hyaluronate anında nemi cilde bağlar. Koruyucu bariyeri koruyan lipitlerin birleşimi; göz çevresin deki ilerde oluşabilecek nem kaybını engelleyebilmek amacı ile cildin kendi öz koruyucu nem bariyerini yeniden yapılandırır ve onarır.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam göz çevresine uygulayın.

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır