CİLT » Serumlar-Anti-ageing

%50
  • Clinique All About Eyes 15 Ml Serum
  • Clinique All About Eyes 15 Ml Serum
 

Clinique All About Eyes 15 Ml Serum

Marka: Clinique
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 020714426774 (648)
Barkodu: 020714426774

Cilt Tipi En hassas göz çevresi dahil tüm cilt tipleri için uygundur.


99.00 TL 49.50 TL

Adet:

Clinique All About Eyes 15 Ml Serum

Cilt Tipi

En hassas göz çevresi dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Medikal olarak test edilmiş yuvarlak metal ucun rahatlatan ve tazeleyen masaj özelliğinin yanı sıra formülün içerdiği kafein, anti-oksidanlar ve yatıştırıcı botanik özler ile oluşan halkalanmanın anında ve uzun süreli azalmasına yardımcı olur. Sodium Hyaloranate'inde içerdiği besleyiciler nemi cilde kazandırarak uzun süre kalmasını sağlar. Hafif serum anında kuruyarak, nemli bir his yaratır. Aynı zamanda eşsiz bileşenleri ile renk tonunu anında düzenleyerek, morlukların görünümünü anında azaltır ve göz çevresinin aydınlanmasını sağlar.

Yuvarlak metal uçlu aplikatörü ile anında gözlemlenebilir oranda halkalanmanın ve gözaltı morluklarının görünümünü azaltırken, göz çevresini nemlendiren ve göz çevresini aydınlatan jel-krem yapısındaki göz bakım serumudur. Tek başına yarattığı eşsiz etkinin yanı sıra kişiye özel göz bakım aksesuarları ile birlikte kullanıldığında ürünlerin etkilerini artırmaktadır.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam göz bakım kreminin altına veya gün içerisinde ne zaman ihtiyaç duyulur ise makyaj üzerine dahi uygulanabilir. All About Eyes Serum'u gözaltının iç köşesinden dış köşesine doğru iki kere nazikçe uygulayınız. Eğer bir kalıntı olur ise parmak uçları ile yayınız. Öneri: Serinletici ve tazeleyici etkiyi artırmak için ürünü buzdolabına tutarak kullanınız.

Ürün Avantajları

Günlük kullanıma uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır