PARFÜM » İthal Parfüm » Kadın Parfümleri

%50
  • Bvlgari Omnia Indian Garnet Edt 65 Ml Kadın Parfümü
  • Bvlgari Omnia Indian Garnet Edt 65 Ml Kadın Parfümü
 

Bvlgari Omnia Indian Garnet Edt 65 Ml Kadın Parfümü

Marka: Bvlgari
Stok : Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir. 0 ürün
Ürün Kodu: 783320452505 (341)
Barkodu: 783320452505

Bvlgari Omnia Indian Garnet Edt 65 Ml Kadın Parfümü


563.90 TL 281.95 TL

Adet:

Bvlgari Omnia Indian Garnet Edt 65 Ml Kadın Parfümü

Ürün Özellikleri
 

Çiçeksi ve odunsu titreşimlerle harmanlanan Omnia Indian Garnet oldukça kadınsı, enerji dolu ve rengârenk bir koku. İçeriğinde mevcut olan üst notalar Lal Taşı ve Safranın zarif ve göz kamaştırıcı enerjisi… Tepe notasındaki göz kamaştırıcı, aydınlık, parlak, yoğun ve doygun nüanslar, coğrafyanın renkliliğinin tılsımını yansıtırken, Sicilya Mandalinası kokuya çarpıcı bir ferahlık ve portakalın ferah tonunu katıyor. Koku, Safranla zenginleşirken, daha verimli ve parlak bir hale bürünüyor. Kalp Notası: Hindistan Sümbülteberi ve Osmantus: Çiçeksi, kadınsı, sonsuz ve duygusal… Kokunun çekici kalp notaları, bizi Hindistan'ın derinliğine ve zenginliğine götürüyor. Osmantus çiçeğinin narin ve hafif meyvemsi yapısı, alacakaranlıkta açan, Hindistan Sümbülteberinin şehvetli ve güçlü kişiliğiyle birleşiyor. Bu iki çiçeğin birbirini tamamlayan doğası, kadınlığın farklı yönlerini ortaya koyarken, "HAUTE PARFUMERIE" dünyasında bir ikon olarak kabul ediliyor. Dip Notası: Hint Orman Amberi: narin bir şehvet ve ipeksi saflık… Dip notasındaki Hint Orman Amberinin zarafeti, kokudaki şehvete davetin altını çiziyor. Amber, kokuyu kararlı ve daimi kılarken; amberin sıcaklığıyla harmanlanan koku, tutkuyu ve baştan çıkarıcılığı tende mükemmel bir eşsizlikle sergiliyor. Sonuçta ortaya, Ganj Nehrinde gün batımını andıran, sakin gizemli ve duygusal bir portre çıkıyor.
Ürün Avantajları
Omnia mücevher-parfüm koleksiyonun son parçası; değişken renkleri, dokuları ve aromalarıyla, samimi, sıcak ve hoşgörüyle bilinen bir coğrafyada; parfüme ve değerli taşlara duyulan hazza ve nefes kesen güzelliğe modern bir övgü niteliği taşıyor. Omnia Indian Garnet kadını, istisnai bir kültürüne sansını taşırken, zaman, mekan ve kültürler arasındaki ortaklığı en güzel haliyle temsil ediyor.
Ürün Kullanımı
Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır. Kokunun kalıcılığını artırabilmek için yan ürünler ile kullanılması önerilmektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır